KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13014332
nr 1301 4332
Oidentifierad konstnär. Signerad 1878. Landskap med figurer. Olja på duk, 43x70 cm
Kondition: saknar ram
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:34:17
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)